BST HOUSE

Jesteśmy dostawcą i wykonawcą energooszczędnych domów prefabrykowanych o konstrukcji drewnianej – szkieletowej.


Oferujemy Państwu domy szybkie w budowie, tanie w eksploatacji i wyjątkowo ciepłe. Szeroki wachlarz stosowanych rozwiązań umożliwia dopasowanie oferty do indywidualnych wymogów naszego klienta przy zachowaniu wysokich parametrów energetycznych i krótkiego czasu realizacji.


Proces uzgodnień i projektowania, pozwala przygotować kompletny i indywidualny produkt, w pełni spełniający Państwa oczekiwania, a sam proces budowy ogranicza się do złożenia gotowych elementów na przygotowanym fundamencie. Oferowany standard wykończenia jest indywidualnie uzgadniany z klientem i obejmuje wykonanie od stanu surowego zamkniętego do wykonania pod klucz.


Dodatkowo, klientom oczekującym rozwiązań niestandardowych Spółka proponuje modyfikację istniejących projektów lub realizację projektów indywidualnych. W zależności od wielkości domu, będziesz mógł wprowadzić się po ośmiu do dwunastu tygodni.


Działalność Spółki opiera się na wieloletnim doświadczeniu Prezesa Zarządu i głównego udziałowca Spółki. Dzięki aktywnej działalności, zwieńczonej budową kilkunastu projektów, BST INVEST Sp. z o.o. dołączył do grona prężnie rozwijających się firm.